SZKOŁA NARCIARSKA

WSPARCIE, DOSKONALENIE JAZDY, POPRAWIENIE TECHNIKI

Prowadzimy zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi indywidualnie oraz grupowo. Nasi instruktorzy i sprzęt, który posiadamy w naszej wypożyczalni spełnią oczekiwania zarówno początkujących narciarzy jak i tych, którzy chcą poprawić swoją technikę jazdy.

Nauka jazdy z naszym instruktorem sprawi że jazda na nartach i snowboardzie będzie bezpieczna, zagwarantuje szybki postęp w nauce, pomoże uniknąć złych nawyków i pozwoli stać się prawdziwym ekspertem narciarstwa lub snowboardu.

Szkolenie odbywa się na stoku dopasowanym do poziomu uczącego się. Wraz z postępami w nauce stoki będą dopasowywane do poziomy zaawansowania.

CENNIK SZKOLEŃ NARCIARSKICH

Cennik szkoleń indywidualnych

 Lekcja Cena
1h (55 minut) 110 zł
4 h 400 zł
6 h 570 zł

 

Lekcje grupowe

 Lekcja Cena
2 os 1 h 140 zł
3 os 1 h 180 zł
4 os 1 h 220 zł 
5 os 1 h 250 zł

Do lekcji należy zakupić Ski-Pass zgodnie z cennikiem

SZKOLENIA
SNOWBOARDOWE

DWUDZIESTOLETNIE
DOŚWIADCZENIE

INSTRUKTORZY Z
CERTYFIKATAMI

SZKOLENIA
GRUPOWE

SZKOLENIA
NARCIARSKIE

SZKOLENIA
INDYWIDUALNE

WESOŁY DEKALOG NARCIARSKI

1. Miej baczenie na baczenie

Wzgląd na inne osoby - Każdy narciarz powinien zachować się w taki sposób, aby nie stwarzać niebezpieczeństwa dla innej osoby i nie powodować żadnej szkody.
2. Czarna owca, Czarna trasa Popatrzcie na asa!

Panowanie nad szybkością – Narciarz może zjeżdżać z szybkością stosowną do swoich umiejętności, rodzaju i stanu trasy oraz pogody.
3. By nie było awantury wybór należy do tego z góry

Wybór kierunku jazdy – Znajdujący się na stoku narciarz, który ze względu na lepszą widoczność trasy jazdy musi wybrać taki tor jazdy aby uniknąć wszelkiej możliwości zderzenia z narciarzem znajdującym się poniżej stoku.
4. Zachowanie odległości też nie sprawi dużej trudności

Wyprzedzanie – Wyprzedzanie może następować zarówno po stronie dostokowej jak odstokowej. Po stronie prawej lub lewej, lecz takiej odległości, która pozwoli uniknąć potrącenia wyprzedzanego.
5. Gdy na stoku ruszasz w tłoku to uważaj kto jest z boku

Przejazd o krzyżowanie torów jazdy – Narciarz, który przystępuje do zjazdu na trasie lub pólku narciarskim, powinien sprawdzić, patrząc w górę i w dół, czy nie spowoduje niebezpieczeństwa dla siebie i innych. To samo obowiązuje go przy każdym ruszaniu z miejsca po chwilowym zatrzymaniu
6. Nie zatrzymuje się na trasie. Siadaj z boku jeśli się da

Zatrzymanie się Tylko w razie absolutnej konieczności narciarz może zatrzymać się na trasie zjazdu, zwłaszcza w miejscach zwężeń i miejscach o ograniczonej widoczności. Po ewentualnym upadku narciarz winien usunąć się z toru jazdy, tak szybko jak to możliwe
7. Z drogi krowy tutaj mamy tor zjazdowy

Podchodzenie – Narciarz powinien podchodzić tylko poboczem trasy, a w przypadku złej widoczności powinien zejść zupełnie z trasy. To samo zachowanie obowiązuje narciarzy którzy pieszo schodzą w dół.
8. Czego jagnię się nie nauczy, Tego baran nie wie w potrzebie

Stosowanie się do znaków narciarskich – Każdy narciarz winien stosować się do znaków narciarskich, ustawionych na trasach.
9. Nawet mysz kotu, Musi pomóc w razie kłopotu

Wypadki – W razie powstania wypadku każdy, kto znajdzie się w pobliżu, powinien udzielić poszkodowanym pomocy.
10. Obowiązek ujawnienia tożsamości, bez niepotrzebnej złości…

Stwierdzenie tożsamości – Każda osoba wmieszana w wypadek, lub będąca jego świadkiem, jest zobowiązana podać swoje dane osobowe.